Poznaj Świat z nami
superkalejdoskop.com
Poznaj naszą redakcję

Marek Domaniecki - Redaktor naczelny

Redaktor Naczelny

Marek Domaniecki przejął rolę redaktora naczelnego Kalejdoskop Nauki w 2020 roku i od razu wprowadził w magazynie nowe porządki. Stara się prowadzić redakcję tak, by dawać użytkownikom jak najbardziej angażujące i wartościowe treści. Nie lubi artykułów, które zawierają dużo treści, mało informacji i nie są w żaden sposób przydatne dla czytelnika. Prywatnie mąż, ojciec i zapalony hodowca pomidorków koktajlowych.

Marta Cholewka

Marta Cholewka - redaktor działu | Historia

Po ukończeniu studiów historycznych, Marta miała dość żartów na temat rozwoju kariery w branży fast food. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęła przygodę w dziennikarstwie. Dzisiaj jest cenioną dziennikarką historyczną, która uwielbia odkrywać nieznane dotąd ludzkości fakty i ciekawostki. Jej hobby to zbieranie starych gazet z okresu PRL.

Andrzej Tomczak

Andrzej Tomczak - redaktor działu | Sylwetki znanych osób

Andrzej Tomczak początkowo pracował w dziale Historycznym, jednak postanowił zawęzić pole działania do znanych postaci, które według niego wywarły duży wpływ na dzieje ludzkości. Jego praca jest jego największą pasją. Poza tym uwielbia sporty motorowe i relaks na plaży.

Monika Pietraszko

Monika Pietraszko - redaktor działu | Życie Codzienne

Monika prowadzi dział poświęcony sprawom różnym. Na straży tego działu stoi nieprzerwanie od 7 lat. Wcześniej pracowała w redakcji lokalnej gazety ze swojego miasteczka. Prywatnie, jest zapaloną fanką piłki nożnej - kibicuje angielskiemu zespołowi z Chelsea.

Robert Chochowski

Robert Chochowski - redaktor działu | Ciekawostki

Robert jest niezwykle przebojowym i utalentowanym redaktorem, który postanowił poświęcić się swojej pasji dziennikarskiej. Prowadzi dział ciekawostki, w którym stara się zaskakiwać swoich czytelników każdym dodanym artykułem. Prowadzi bloga poświęconego fotografii, która jest jego pasją.